Наука

Астрономи: Адронний колайдер може стиснути Землю до 100-метрового діаметру

Астрономи вважають, що невдалі експерименти з адронним колайдером можуть «стиснути Землю до 100-метрового діаметру». Відомості про наслідки використання прискорювача частинок описані в книзі Роял Мартіна Рису.

Астрономы: Адронный коллайдер может «сжать Землю до 100-метрового диаметра»

Книга оповідає про перемогу ШІ над людьми, ядерну війну, кліматичні зміни та інші загрози. У частині, присвяченій адронному колайдеру, йдеться, що кварки, які утворилися при об’єднанні нейтронів і протонів, можуть знищити Землю.

«Експерименти вчених можуть стати для нас катастрофою. По-перше, чорна діра здатна знищити все навколо. По-друге, кварки, що укладаються в стислі об’єкти (strangelets), можуть утворити невивчений раніше вид матерії, яка тримала нашу планету», – пояснив астроном.

Вакуум – це не просте небуття. У цьому просторі знаходяться всі сили і частинки, що керують світом. Зараз він нестабільний і крихкий, а через експерименти з колайдером може розірватися, що приведе до космічного лиха. Інновації небезпечні, але відмовитися від них вчені не можуть. Єдиний спосіб врятувати Землю – не створювати руйнівні патогени модифікації зародка людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button