Всесвіт

Астрономи опублікували найдетальніші фото галактик за межами Чумацького Шляху

Вчені опублікували найдетальніші зображення галактик за межами нашої, розкриваючи їх внутрішній устрій з безпрецедентною деталізацією.

Зображення створені на основі даних, зібраних Low Frequency Array (LOFAR), мережею з більш ніж 70 000 маленьких антен, які знаходяться в дев’яти європейських країнах. Результати отримані в результаті багаторічної роботи команди, очолюваної доктором наук Лією Морабіто з Даремського університету.

Автори дослідження відзначають, що для створення одного зображення необхідно зацифрувати, передати в центральний процесор і потім об’єднати понад 13 терабітів необроблених даних в секунду, що еквівалентно більш ніж 300 DVD.

Добірка наукових результатів. Автори, зліва направо, починаючи зверху: N. Ram, Rez-Olivencia et el. [Радіо]; НАСА, ЄКА, група «Спадщина Хаббла» (STScI / AURA) -ESA / Hubble Collaboration і А. Еванс (Університет Вірджинії, Шарлоттсвілль / NRAO / Університет Стоуні-Брук), під редакцією Р. Каммінга [оптика], К. Греневельда, Р. Тиммерман; Космічний телескоп Лофар і Хаббла. Кукреті; LOFAR і Sloan Digital Sky Survey, А. Каппес, Ф. Свей; Лофар і DESI Legacy Imaging Survey, С. Бадола; НАСА, ЄКА та Л. Калькада, Графіка: У.Л. Вільямс.
Нові зображення, що стали можливими завдяки міжнародному характеру співробітництва, розширюють межі того, що ми знаємо про галактики й надмасивних чорних дір наукового журналу Astronomy & Astrophysics присвячений 11 дослідницьким роботам, що описує ці зображення і наукові результати.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button