Екологія

Австралія втратила 30% коал за останні три роки

Австралія втратила майже третину населення коал через лісові пожежі, посуху та аномальну спеку в останні роки.

Австралійський фонд коал — організація, яка відстежує чисельність коал — заявив, що загальна популяція коал зараз налічує від 32 000 до 58 000 тварин. Це серйозне зниження в порівнянні з 2018 роком, коли, за оцінками фонду, чисельність коал становила від 46000 до 82000.

Найбільше скорочення відбулося в штаті Новий Південний Уельс, де чисельність впала на 41%. У жодному регіоні країни не спостерігається зростання популяції сумчастих. За оцінками експертів, тільки в одній галузі дослідження налічувалося понад 5000 коал, а в деяких регіонах — всього п’ять або десять.

Як зазначає Gizmodo, лісові пожежі 2019-2020 років вбили або витіснили майже 3 мільярди тварин по всій Австралії, в тому числі близько 143 мільйонів ссавців, таких як коали. При цьому зміна клімату тільки погіршує ситуацію, провокуючи більше пожеж.

Експерти відзначають, розчищення земель по всій Австралії для “сільського господарства, житлового будівництва та видобутку корисних копалин” також завдає шкоди популяції коал.

Фонд закликав уряд зробити більше для захисту середовища існування цих істот і підкреслив необхідність прийняття закону Про захист коал.

В останні місяці в Австралії також помирає багато жаб. Дослідники намагаються з’ясувати причину. Детальніше про це можна дізнатися в нашому матеріалі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button