Здоров'я

Австралійські та корейські вчені розповіли, як не можна готувати м’ясо

Багато людей не уявляють свого життя без м’яса – далеко не всі готові відмовлятися від таких страв. Втім, навіть м’ясоїдам варто знати про найбільш небезпечні способи його приготування.

Image by Deborah Breen Whiting from Pixabay

Не секрет, що кращі кухарі світу радять готувати м’ясо на грилі або обсмажувати його до хрусткої скоринки. Вчені стверджують: так, можливо, це і виглядає апетитно, але зовсім не корисно для організму.

Фахівці з Австралії та Кореї провели дослідження і з’ясували, що смажене червоне м’ясо містить білкові сполуки, які збільшують ризик серцево-судинних захворювань, інсульту і ускладнень при діабеті. Ці сполуки виникають при обсмажуванні м’яса при високих температурах – на грилі, сковорідці або в духовці.

Йдеться про кінцеві продукти глікірування (або AGE). При високій концентрації в організмі вони заважають нормальному функціонуванню клітин.

Якщо ви хочете скинути зайву вагу або подбати про своє здоров’я, то вчені рекомендують знизити кількість споживання червоного м’яса або змінити способи його приготування – на повільному вогні. Про це йдеться в статті журналу Nutrients.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button