Здоров'я

Несподіваний і підступний генітальний герпес

1-30-03-2015-300-199Напевно ви самі, або люди з вашого близького оточення, знайомі з такою проблемою, як герпес. Неприємні водянисті пухирці, які завжди з’являються в найбільш невідповідний момент, здатні здорово пригнітити настрій і зіпсувати наш зовнішній вигляд. Звичний для багатьох герпес на губах венеролог з Маріуполя називає простим. Він, звичайно, доставляє багато неприємних відчуттів, але не є дуже страшною проблемою.

Інша справа – герпес генітальний, про який багато хто воліє не говорити вголос. Він не помітний для оточуючих, проте може завдати шкоди не лише здоров’ю носія, а й повністю зруйнувати його особисте життя. Багато пацієнток при появі свербіння в інтимних місцях підозрюють цистит, або молочницю. Дійсно, симптоми можуть бути дуже схожі, але до лікування слід приступати лише після відвідування лікаря, який підтвердить діагноз. І у випадку, якщо підозрювана молочниця, або цистит виявляться генітальним герпесом, то, на жаль, він залишиться з вами назавжди.

Герпес – один з тих рідкісних вірусів, які повністю не виводяться з організму людини. Сучасна медицина навчилася купірувати прояви герпесу строком до 10 років, але позбутися його назавжди поки неможливо.

Симптоми

Про наявність генітального герпесу зазвичай повідомляють дрібні бульбашки, які постійно лопаються і викликають сильний свербіж. Вони можуть з’являтися на зовнішній частині статевих органів, а у жінок вони іноді локалізуються в області шийки матки, і самостійно розпізнати їх неможливо. При першому висипанні сильно підвищується температура тіла, а також збільшуються лімфовузли в паховій зоні. Через деякий час зовнішні прояви захворювання зникають, але сам вірус не покидає організм, а просто «засинає». У самий невідповідний момент він знову завдасть повторний удар. Тому, при появі перших симптомів в першу чергу необхідно звертатися до лікаря uadoc.com.ua.

Звідки береться герпес?

Заразитися таким захворюванням можна тільки від його безпосереднього носія. Лікарі сьогодні виділяють 8 типів герпесу, з яких найпоширеніші це лабіальний герпес (на губах) і генітальний герпес. Медики всього світу намагаються вирішити проблему герпесу вже багато років, але даний вірус виявляється хитрішим. Його стійкість полягає в тому, що він вражає і розмножується в нервових клітинах організму, де дія антитіл недоступна.

Деякі лікарі стверджують, що лабіальний герпес може спровокувати розвиток генітального, і навпаки. Інші лікарі дану теорію спростовують. У будь-якому разі, в момент активізації вірусу, на губах, або інших частинах тіла, краще утриматися від близьких контактів, які будуть не тільки болючими, але і небезпечними.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button