Технології

Автономний сільськогосподарський робот вбиває бур’яни маленькими блискавками

Британці представили сільськогосподарського робота, який вбиває бур’яни маленькими блискавками. Випробування пристрою пройдуть в 2020 році, говориться в повідомленні стартапу Small Robot Company.

Робот отримав назву Dick — він представляє собою автономний пристрій для автоматичного знищення бур’янів. Робот бореться з бур’янами за допомогою електрики — він б’є рослину струмом, випалюючи її від кореня до верхівки і не дозволяючи знову прорости.

Dick працює в парі з іншим пристроєм на ім’я Tom, яке картує бур’яни та відокремлює їх від сільськогосподарських культур на площі до 20 га. Ідея полягає в тому, що Tom спочатку створює карту врожаю і ідентифікує бур’яни, а потім Dick відправляється на поле для нейтралізації загрози.

За словами представників компанії, перевага використання роботів для боротьби з бур’янами полягає в тому, що автономні пристрої повністю виключають використання хімікатів на полях.

Роботи будуть випробувані на 20 британських фермах в 2020 році. В Small Robot Company припускають, що Dick і Tom надійдуть у продаж в 2021 році.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть