Технології

Поліція Лос-Анджелеса отримує військові електроцикли для стелс-операцій

Для офіцерів американської поліції мотоцикли мають значну перевагу перед патрульною машиною. Вони набагато швидше набирають швидкість і можуть протиснутися практично через будь-яку дорожню пробку. Вони досить економічні. Але при цьому вони також і досить шумні, що може бути серйозною проблемою, коли необхідно підібратися до зловмисникам непоміченим.

foto_cikavosti_23.06.2014-04-01_resized

Однак це може назавжди змінитися – поліція Лос-Анджелесі в рамках пілотного проекту придбала військові електроцикли «Zero MMX», розроблені для таємних спецоперацій. В рамках цієї програми поліцейські випробують електроцикл в умовах вулиць і бездоріжжя, і в разі позитивних результатів планують закупити велику партію.

Електроцикли Zero MMX надзвичайно економічні, безшумні, у них відсутній вихлоп, і вони практично не потребують технічного обслуговування. Від цивільних моделей компанії вони відрізняються тим, що оснащені маяками, сиренами, медичним обладнанням, і міцними контейнерами для зберігання різних предметів.

Читайте також: Електромотоцикл Lito Sora з сенсорним дисплеєм і GPS

Ця воєнізована версія електроциклу була розроблена для застосування силами спеціального призначення. Він може пробиратися по воді глибиною до одного метра, розганяється до 100 за 4,4 секунди і має максимальну швидкість до 135 кілометрів на годину. Будучи оснащеним найбільшою з доступних батарей, стелс-мотоцикл може працювати дві години від одного заряду.

foto_cikavosti_23.06.2014-04-02_resized

foto_cikavosti_23.06.2014-04-03_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button