Інтернет

Аудиторія WhatsApp перевищила 2 мільярди людей по всьому світу

WhatsApp «захопив» третину світу

Користувачі популярного месенджера стали більше 2 мільярдів чоловік по всьому світу.

Аудитория WhatsApp превысила 2 миллиарда человек по всему миру

Getty Images

Розробники програми WhatsApp оголосили про подолання позначки в 2 мільярди активних користувачів месенджера. За останні два роки аудиторія сервісу зросла відразу на 500 мільйонів осіб, що зробило WhatsApp одним з найбільш популярних мобільних додатків у світі і найбільш популярним месенджером.

«Конфіденційні розмови, які раніше були можливі тільки при особистій зустрічі, тепер можна вести з будь-якої точки земної кулі за допомогою чатів і відеодзвінків. WhatsApp допомагає людям ділитися найважливішими моментами свого життя, тому вихід на цей етап — це честь, якою ми дуже пишаємося.

Саме тому кожне повідомлення у WhatsApp за замовчуванням захищено наскрізним шифруванням. Це шифрування являє собою свого роду засекречений цифровий замок, який захищає всю передану по WhatsApp інформацію та оберігає вас від зловмисників і хакерів. Повідомлення зберігаються тільки на вашому телефоні, і жодна третя особа не може прочитати або прослухати ваші дзвінки, навіть ми. Ваші бесіди залишаються між вами та вашим співрозмовником. В наші дні надійне шифрування просто необхідно. Ми ніколи не знизимо наші вимоги до безпеки, оскільки це може піддавати людей ризику», — підкреслили у своєму блозі розробники WhatsApp.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button