Інтернет

10 видів бізнесу, в яких можна стартувати з капіталом менше 100 доларів

Зараз час креативних і вільних людей, яким не хочеться горбатитися на “дядю”, при цьому хочеться заробляти гроші на стерпне життя. Ще недавно старші сказали б: так не буває, особистий бізнес потребує великих вкладень. Але сьогодні цілком реально створити свою справу, маючи в кишені не більше 100 доларів. Ось 10 найбільш простих і швидких способів, якими можна запуститися хоч із завтрашнього дня.

16-10-15-foto-600x387-1

 

1. Викладання

Що ви справді вмієте і любите робити? За $100 або менше ви можете легко стати бізнес-тренером, почати навчати способам того, як досягти успіху в тій справі, в якій можете вважати себе фахівцем. Я знаходжу, що більшість із нас набагато кращі, ніж ми про себе думаємо. Нам не вистачає впевненості, щоб почати бізнес на основі наших схильностей і талантів. Але найвеличніші справи починаються саме так!

2. Фріланс

Навіть без наявності сайту ви можете стартувати у фрілансі. Знайти віддалену роботу можна без проблем, варто лише погортати сторінки сайтів за напрямами. Якщо у вас є навички програмування, написання текстів, дизайну або редагування, ви можете заробляти гроші практично без початкових фінансових вкладень. Фрілансер знайде собі роботу в будь-якій сфері.

3. Консалтинг

Досить вибрати галузь, в якій ви добре розбираєтеся, і почати консалтинговий бізнес за допомогою блогу. Ви можете купити доменне ім’я всього за $10. Потрібно всього лише надрукувати недорогі візитки і відкрити безкоштовні акаунти в соціальних мережах. Постіть актуальний контент на блозі і в соціальних мережах, спілкуйтеся з іншими професіоналами в потрібних вам групах – і незабаром ви побачите перші результати.

4. Адміністратор ресурсу з веб-дизайну

Вам необов’язково бути веб-дизайнером або власником бізнесу по дизайну. Постарайтеся знайти людей, які хочуть замовити створення сайту, потім знайдіть того, хто буде розробляти ресурс за недорогою ціною, дешевша тієї, що ви озвучили вашому клієнту. Різниця в оплаті – це ваша прибуток, а робота з дизайнерами та управління проектами – це буде ваш Інтернет-бізнес.

5. Відеоблог на YouTube

Вам не треба бути партнером, щоб заробити дохід від реклами на YouTube, як буває в більшості випадків. Кожен бажаючий може стартувати, створивши свій канал на цьому загальнодоступному сервісі. Робіть власні відео регулярно, і прибуток від роликів вас порадує, до того ж при дуже обмежених інвестиціях. Не думайте, що вам потрібен дорогий фотоапарат або відеокамера. Відеоблог можна легко зробити за допомогою комп’ютера, в який зазвичай вбудована камера, або камери смартфона. Почніть прокачувати свій відеоблог регулярно – і вважайте прибуток на вашому рахунку.

6. Створення інформаційних продуктів

Якщо у вас є досвід в даній ніші, ви можете створити інформаційний продукт, наприклад книгу, з мінімальними грошовими вкладеннями. Це займе багато часу, звичайно, але технічно ви можете створити цілий бізнес без витрат, тим більше якщо ви створили безкоштовний сайт. Досить буде заплатити за доменне ім’я та хостинг і трохи попрацювати з графічними об’єктами.

7. Блоги

Деякі блогери зізнаються, що живуть за рахунок написання ефективного контенту і продажу реклами. Менш ніж за $100 ви можете завести свій власний блог в інтернеті і побудувати велику базу читачів.

8. Програмування

Інвестуйте в вивчення основ математики і програмування, яким вас навчали в школі. Можливо, доведеться удосконалити свої пізнання, якщо ви були не дуже старанним учнем. Хочете стати веб-розробником з нуля? Facebook пропонує купон вартістю всього $99. Це практично готовий бізнес, варіанти його нескінченні.

9. Купівля та продаж доменного імені

Підприємець може почати купувати престижні доменні імена за $10 і продавати їх компаніям, які зацікавлені в них. Показовий приклад бізнесмена Аарона Пітмана, який почав цей шлях з купівлі 10 імен по $10 кожне. Це перетворилося в багатомільйонну компанію, яка і зараз активно розвивається в мережі.

10. «Друкувати» сайти і блоги

Достатньо мати технічних знань або навичок роботи на «Вордпресс», щоб освоїти нішу створення контенту для блогів. Витрати – буквально декілька доларів. Ви створюєте блоги, наповнюєте їх початковим контентом, а потім «гортаєте» цю сторінку і поступаєтеся її покупцеві за швидкий і стабільний прибуток. Блоги, які генерують кілька доларів доходу через сервіси контекстної реклами типу Google AdSense, особливо легко продавати через інтернет-магазини і форуми.

Натхнення: fb.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button