Здоров'я

Дієтологи назвали 7 продуктів з колагеном, що зберігають молодість

Дієтологи назвали 7 продуктів, що містять колаген. Їх споживання цілюще діє на організм, зберігаючи молодість.

Диетологи назвали 7 продуктов с коллагеном, сохраняющих молодость

Давно відомо, що для збереження здоров’я необхідно вживати здорову їжу. Впливає раціон людини і на його старіння, фахівці впевнені, що вживаючи 7 найбільш важливих для збереження молодості продуктів, можна довше зберегти красу. Для цього на столі завжди повинна бути їжа з колагеном, овочі, фрукти, м’ясо, риба та інші продукти харчування.

Спеціалісти в області медицини вважають колаген справжнім «клеєм» для клітин людського організму. Так, м’ясний, а особливо кістковий бульйон містить біоактивну форму білка, вживання яловичого бульйону, в якому багато колагену I типу, оздоровить шкіру, а курячий або з індички, багатий колаген ІІ типу, підтримує суглоби. Є чистий колаген і в яєчних жовтках, а в лососеві разом з ним присутній цинк і омега-3, які сприяють синтезу колагену і зволожуючі шкіру зсередини.

В овочах, фруктах і зелені є крім хлорофілу, що збільшує кількість проколагену, антиоксиданти, що захищають шкірні покриви від сонця. У цитрусових, а також ягодах (малині, ожині, полуниці і журавлині) є, крім вітаміну C, речовини, які виводять токсини. Допомагає зберегти молодість і гарбузове насіння. Цинк, що міститься в них, уповільнює білковий розпад. Також обов’язково потрібно вести активний спосіб життя, займатися спортом і відмовитися від шкідливих звичок.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть