Здоров'я

Батьківство підвищує ризик психічних розладів у чоловіків

Не тільки жінки страждають від депресії після народження дитини. Для батьків це теж великий стрес, який може спровокувати тривожний розлад. За даними дослідження вчених з Австралійського національного університету, ризик психічних розладів у чоловіків і жінок після народження дитини однаковий. Про це повідомляє Zee News.

За статистикою, допологова та післяпологова депресія стосується 10% чоловіків та 20% жінок. Зазначимо, представники сильної статі значно рідше звертаються зі своїми проблемами до психолога або намагаються їх вирішити.

Вчені звертають увагу на цифри. До 20% батьків страждає від депресії або тривожного розладу після народження дитини. Це виражається в напруженості, постійній дратівливості і нервозності. Надмірне хвилювання за здоров’я дитини може обернутися серйозними порушеннями з боку психіки самих батьків, вважають медики. Основними факторами ризику виникнення тривожного розладу експерти вважають відсутність підтримки з боку партнера, фінансові проблеми і спочатку нестабільний психічний стан.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button