Здоров'я

Вчені радять дітям пити тільки воду

Дітям слід давати запивати їжу не фруктовими соками, а водою, вважає група британських фахівців. На їхню думку, це може стати ефективним способом боротьби з дитячим ожирінням, повідомляє Independent.

Дієтологи вважають, що фруктові напої містять так звані “порожні калорії”, тобто не мають харчової цінністю. В першу чергу вони вважають необхідно боротися з підвищеним вмістом цукру в напоях.

foto_cikavosti_17.08.2014-010

Спеціалісти з харчування вважають, що не більше 11% спожитих за добу харчових калорій повинні надходити з цукру, доданого в продукти виробниками, а також за рахунок меду, сиропів і фруктових соків. Якщо виключити з цього списку
алкогольні напої, ця цифра становить 10%.

Читайте також: Газована вода робить маленьких дітей агресивнішими

Однак жодна з вікових груп, особливо діти, не дотримується цієї вимоги.

Вчені, які беруть участь у кампанії по боротьбі з зайвою вагою, від якої страждають більшість дорослих британців, вважають, що ця проблема не має простого рішення.

Однак щодо напоїв з високим вмістом цукру вони виявляють одностайність.

“Пропонуйте дітям не лимонад, а просту воду, – каже професор Сузан Джебб з Оксфордського університету. – Їх треба привчати до цього змалку, хоча можна пити і молоко”.

Професор Том Сандерс з Королівського коледжу Лондона, який очолює кафедру діабету і харчування, вважає, що люди просто відвикли від вживання води. На його думку, в сім’ях виникла звичка ставити на стіл солодкі напої для дітей, і це перетворилося в норму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button