Головна / Авто / Bentley Mulsanne може перетворитися на електромобіль

Bentley Mulsanne може перетворитися на електромобіль

Компанія Bentley всерйоз задумалася про повністю електричну версію свого флагманського седана. Причиною цих роздумів стало посилення вимог щодо скорочення обсягів шкідливих викидів, а в Bentley не хочуть втрачати ряд ключових ринків.

Автомобілі з нульовим рівнем викидів активно заохочують влади деяких європейських країн, зокрема Німеччини. Таким чином, електричний Mulsanne буде затребуваний і в цих країнах.

Електричний силовий агрегат завдяки своїм характеристикам може зробити великий і важкий седан тільки кращим – в першу чергу, за рахунок покращеної тяги на низьких оборотах. Головним завданням Bentley при конструюванні електро-Mulsanne стане збереження властивого його бензинової модифікації задоволення від водіння – в тому числі і задоволення від звучання великооб’ємних моторів.

Зараз Mulsanne оснащується 6,75-літровим V8, що розвиває до 537 к. с. і 1 100 Нм обертового моменту. Зі зміною поколінь седан, за чутками, отримає не тільки електродвигун, але і якийсь новий V12, подробиць про який поки немає.

Натхнення: greenevolution.ru