Авто

Bentley Mulsanne може перетворитися на електромобіль

Компанія Bentley всерйоз задумалася про повністю електричну версію свого флагманського седана. Причиною цих роздумів стало посилення вимог щодо скорочення обсягів шкідливих викидів, а в Bentley не хочуть втрачати ряд ключових ринків.

Автомобілі з нульовим рівнем викидів активно заохочують влади деяких європейських країн, зокрема Німеччини. Таким чином, електричний Mulsanne буде затребуваний і в цих країнах.

Електричний силовий агрегат завдяки своїм характеристикам може зробити великий і важкий седан тільки кращим – в першу чергу, за рахунок покращеної тяги на низьких оборотах. Головним завданням Bentley при конструюванні електро-Mulsanne стане збереження властивого його бензинової модифікації задоволення від водіння – в тому числі і задоволення від звучання великооб’ємних моторів.

Зараз Mulsanne оснащується 6,75-літровим V8, що розвиває до 537 к. с. і 1 100 Нм обертового моменту. Зі зміною поколінь седан, за чутками, отримає не тільки електродвигун, але і якийсь новий V12, подробиць про який поки немає.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button