Авто

Bloodhound SSC: до рекорду швидкості готовий

Британські розробники надзвукового автомобіля Bloodhound SSC готуються до встановлення рекорду швидкості. За попередніми даними, автомобіль повинен подолати швидкість в 1600 км/год. Один кілометр творці обіцяють долати менше, ніж за 2,5 секунди.


Як нескладно здогадатися, в основі даного транспортного засобу перебуває реактивний двигун, дуже схожий на ті, які використовуються в ракетобудуванні. Bloodhound SSC становить близько 13,4 метра в довжину і важить сім з половиною тонн. У виробництві надзвукового автомобіля використовувалися найсучасніші технології автомобілебудування та ракетобудування. Передня частина являє собою монокок з карбону, а задня – металеву конструкцію, схожу на частину літака.

У загальній складності, Bloodhound SSC складається з 3500 окремих деталей. Потужність двигуна – фантастичні 135 000 кінських сил. Передні колеса приховані кузовом, а на задні встановлені спеціальні обтічники. Вважається, що це найбільш складна конструкція автомобіля з усіх існуючих. Абсолютно всі деталі виготовлялися виключно для Bloodhound SSC.Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button