Технології

Чи справді надійні машини без водія?

Чи справді надійні машини без водія?Розробки, які пов’язані з появою автомобілів, що переміщуються без участі водія, поки ще залишаються дорогими, але у разі успіху їх можна буде вважати технологічним дивом. Директор з безпеки самохідних автомобілів Google Рон Медфорд зазначив, що зараз, займаючись розробками в цьому напрямку, вони намагаються зробити позитивну річ для всього світу.

Їх автомобілі в майбутньому дозволять людям заощадити час, оскільки не доведеться витрачати його на виснажливе водіння автомобіля. Вивільнені хвилини вони використовують для більш продуктивної роботи.

Однак цим розробкам варто дати об’єктивну оцінку, відсторонившись від захоплень з приводу високих технологій і того, як вони, ймовірно, можуть полегшити життя. Існує думка, що рух на автомобілі, який управляється за допомогою комп’ютера, буде набагато безпечнішим, ніж якщо ним буде керувати людина. Представники Google відзначають, що ризик комп’ютерної помилки менший, ніж людської. До того ж їхні фахівці будуть постійно займатися оптимізацією системи, щоб ще більше убезпечити пасажирів.

Серед експертів є думка, що комп’ютерне управління машиною дозволить компанії Google відстежувати маршрути користувачів. А значить, уряд і хакери зможуть отримати доступ до системи і маніпулювати даними на борту автомобіля. Це не може не викликати занепокоєння, так як буде знаменувати собою кінець автономії легкових машин.

Таким новинкам ще не на часі заполонити ринок. А от сучасний ринок навантажувачів на наших теренах найближчим часом зазнає справжній шок. Німецькі http://kniklader.ru/ від Giant готові підкорити ваші серця. 26 моделей колісних навантажувачів здатні задовольнити потреби щонайширшого попиту споживачів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button