Технології

Apple запатентувала комп’ютер з проектуючим дисплеєм

Компанія Apple запатентувала “комп’ютерну систему з проектуючим дисплеєм”. Портативний пристрій позбавлений вбудованого екрану, клавіатури і майже всіх периферійних проводів. Зображення буде проектуватися світлодіодом або лазером світла. Для того, щоб звести кількість кабелів до мінімуму, в пристрої використовується індуктивна зарядка.

Apple запатентувала комп'ютер з проектуючим дисплеєм

Сам патент має назву “стіл без комп’ютера” у зв’язку з тим, що такий форм-фактор не є ні ноутбуком, ні настільним комп’ютером. В описі йдеться, що пристрій не варто плутати з “розумними” проекторами, так як він має кращу обробку зображення і перенесення кольорів. Прилад зможе відтворювати дані з DVD або інших цифрових носіїв. До того ж, пристрій від Apple, на відміну від звичайних проекторів, може програвати дані у вихідному форматі, обробляючи їх при виведенні на проектор. Всередині повинні бути встановлені акселерометр, датчик освітлення та датчик глибини. Це дозволить отримувати оптимізоване зображення щодо кольору, текстури і поверхні області, на яку виконується проектування.

Apple_dysplei02

Якщо пристрій перебуває під кутом до проектуючої поверхні, то зображення буде автоматично корегуватися до правильного прямокутного вигляду. Інтерфейс користувача буде змінюватися на основі відстані пристрою до поверхні. Діагональ проектованого зображення може бути від 15 до 40 дюймів.

Як вже говорилося вище, кількість кабелів в пристрої буде зведено до мінімуму: зарядка буде індуктивною, а мишка і клавіатура – бездротовими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button