Фото

Будівля Бурдж аль-Мамляка, яка вище хмар (фото)

Бурдж-Халіфа в Дубаї, на даний момент утримує звання найвищої будівлі у світі-828 метрів разом зі шпилем), незабаром може втратити цей титул. Архітектори та інженери Саудівської Аравії зараз ведуть будівництво нової будівлі Бурдж аль-Мамляка (також має назву Jeddah Tower і Kingdom Tower «Королівська вежа»).

5a1c232a798428b1f3b70b16424b6d48

Висота будівлі разом зі шпилем, будівництво якого планують завершити в 2018 році, буде становити більше 1000 метрів. Kingdom Tower стане першою будівлею в історії будівництва, чия висота становитиме один кілометр.

На цьому тижні уряд Саудівської Аравії оголосили про виділення додаткових 2,2 мільярда доларів на розвиток інфраструктури міста Джидда, а також на будівництво нової башти. Архітектором нової вежі є Едріан Смітт, який був куратором будівництво нинішньої найвищої будівлі у світі Бурдж-Халіфа, допомагає йому архітектор Гордон Ґілл. До теперішнього моменту завершилося будівництво 26-го поверху будівлі. Проте попереду ще чимало роботи. Вартість проекту оцінюється в 1,23 мільярда доларів. Всередині 200-поверхової будівлі будуть розташовуватися численні офіси, апартаменти, а також респектабельний готель Four Seasons.

З верхніх вікон вежі буде відкриватися вид на Червоне море. Слід зазначити, що для інженерів саме розташування вежі виявилося дуже серйозним випробуванням, оскільки будівля перебуває в регіоні з великою кількістю солоної води і сильними вітрами. З цієї ж причини будівля має 110-метровий фундамент і незграбний вигляд, який допоможе Kingdom Tower боротися з сильним вітром.

Нижче можна подивитися концепт-арти нової башти, а також відеопрезентацію.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button