Відео

Безпілотник SpaceX показав величезну “космічну медузу” (відео)

Компанія SpaceX вивела на орбіту геостаціонарні супутники, запуск залишив гарний слід в небі. Його зняв дрон компанії.

Третій запуск SpaceX Falcon 9 не став рекордним для компанії, але був не менш захоплюючим, ніж будь-який інший. Завдяки йому очевидці і користувачі мережі змогли спостерігати досить рідкісне явище в нічному небі, відоме як «космічна медуза».

На початку жовтня компанія SpaceX вивела на орбіту геостаціонарні супутники зв’язку Intelsat Galaxy 33 і Galaxy 34. Обидва важили близько 7 300 кг.

У той час як ракета піднімалася у вечірнє небо, шлейфи вихлопних газів від прискорювача, а потім і верхнього ступеня, висвітлювали його. Візерунок нагадував медузу, яка пливе над землею.

Хоча космічні медузи вважаються рідкістю, вони стали частим явищем після запусків SpaceX. Маленькі промені сонячного світла в небі висвітлюють вихлопні труби на великих висотах.

Цього разу безпілотний корабель SpaceX сам зловив її в кадр. У цей час він чекав, поки ракета-носій повернеться на поверхню. Корабель-безпілотник, який назвали ASOG (англ. A Shortfall of Gravitas, “брак гравітації”) розмістили в 650 км від узбережжя Флориди, щоб він чекав повернення ракети-носія B1060, йдеться у звіті Teslarati.

Бортова камера дрона була спрямована у бік запуску і сфотографувала космічну медузу зі зовсім іншої точки зору. Також на кадрах видно, що ракета-носій успішно приземлилася на ASOG.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button