Земля

Білий ведмідь напав на кемпінг на арктичних островах Шпіцберген в Норвегії

Білий ведмідь напав на кемпінг і вбив туриста на віддалених островах Шпіцберген.

Чоловік був доставлений в лікарню в Лонгйіре, де лікарі оголосили його мертвим, повідомив заступник губернатора Соельві Ельведах. Лонгйір — головне селище норвезького арктичного архіпелагу Шпіцберген, який знаходиться більш ніж в 500 милях на північ від материкової частини Норвегії.

Напад стався до 4 години ранку, і тепер ведеться розслідування, повідомили в адміністрації губернатора. Особу і громадянство жертви не повідомляються. Більше ніхто не постраждав, але шість чоловік були госпіталізовані в стані шоку.

Розтин буде проведено в Університетській лікарні Північної Норвегії в Тромсе, на північ від Полярного кола.

Білий ведмідь був знайдений мертвим на стоянці біля найближчого аеропорту після того, як його застрелили охоронці, йдеться в заяві губернатора, розміщеному на його веб-сайті.

Неясно, чи був білий ведмідь однією з двох тварин, які блукали по цьому району на цьому тижні, повідомили в офісі губернатора.

«Це також серйозне нагадування про те, що ми знаходимося в країні білих ведмедів і повинні вжити заходів, щоб убезпечити себе», — сказав пан Ельведал. «Білих ведмедів можна зустріти по всьому Свальбард, і їх можна зустріти де завгодно протягом року».

Кнопка «Наверх»