Екологія

Побудована величезна оранжерея на даху (відео+фото)

У канадському Монреалі побудована найбільша оранжерея на даху в світі, де вирощуються екологічно чисті овочі та фрукти.

lufa

Вона побудована компанією Lufa Farms і це вже четверта подібна конструкція, зроблена нею в місті. Оранжерея повністю автоматизована і вона оснащена системою водопостачання, яка збирає і повторно використовує дощову воду, що призводить до економії «до 90 відсотків», у порівнянні зі звичайною фермою. Овочі та фрукти вирощуються в гідропонних середовищах, збагачених кокосовим волокном. Запилення відбувається природним шляхом — джмелями, а оси і сонечка знищують тлю і тому пестициди не використовуються. На першому поверсі колишніх складських приміщень розташовується величезний розподільний центр.

За словами представників компанії, майже два відсотки Монреаля отримують свіжі овочі і фрукти з чотирьох міських оранжерей і партнерських ферм. А місія компанії полягає в тому, щоб вирощувати продукти харчування там, де живуть люди, і екологічно чистим способом.

Інші компанії вже підхопили ідею подібних споруд і вісім оранжерей вже побудовані на дахах в Нью-Йорку, Чикаго і Денвері, а в 2022 році планується зведення ще однієї в Парижі.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть