Здоров'я

Вершкове масло в невеликих кількостях здоров’ю не шкодить, встановили вчені

Навпаки, маленькі порції вершкового масла корисні для організму. Вчені з Університету Тафтса довели, що розмови про шкоду від вершкового масла – лише домисли. В рамках дослідження вони проаналізували інформацію про стан здоров’я і раціон харчування 6,5 мільйонів чоловік із 15 країн світу. Про отримані результати розповідає видання The Times of India.

04-07-16-foto-600x316-1

Майже 30 тисяч людей за час дослідження померли, ще у 10 тисяч лікарі виявили хвороби серцево-судинної системи, у 24 тисяч – цукровий діабет другого типу. Вчені встановили, що людям з хворобами серцево-судинної системи боятися вершкового масла не варто. Є більш шкідливі продукти, на які ми не звертаємо увагу, вживаючи їх щодня.

Зазначимо, кожен день їсти бутерброди з маслом вчені та медики не рекомендують. Надлишок вуглеводів і жирів помітно підвищує ймовірність ожиріння і цукрового діабету. Людям, які піклуються про своє здоров’я, вчені радять замінювати вершкове масло маргарином, соєвою або оливковою олією. В цілому ж невеликі порції вершкового масла на здоров’я ніяк не впливають.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button