Людина

Біологічно активні добавки заповнюють запас вітамінів і мінералів

Людина повинна вживати тільки якісні біологічно активні добавки, оскільки в них знаходяться всі необхідні вітаміни і мінерали. Приймати біологічні добавки слід по частинах. Різні біодобавки для жінки нормалізують гормональний фон і підтримують організм в період виношування вагітності, годування груддю та менопаузи. Ці біодобавки слід приймати жінкам у віці від двадцяти до шістдесяти років. Бади для зниження рівня глюкози необхідні людям, які хворіють на діабет першого і другого типів. Біодобавки повинні підбиратися для кожної людини строго індивідуально, враховуючи усі особливості організму.

На сьогоднішній день у Японії дуже мало аптек. Їх замінили різні мережі з продажу біодобавок. Ці біодобавки є профілактичним засобом від багатьох захворювань. У середньому японці живуть близько вісімдесяти років. Такий вік досягається завдяки Бадів та здорового способу життя. Слід відзначити, що японці ніколи не купують біодобавки американського або європейського виробництва.

Всім відомий той факт, що японці вживають велику кількість морепродуктів, тому вони додають різноманітні екстракти з морепродуктів і натуральних трав у біодобавки. Японці роблять біодобавки не для експорту, а для себе, тому і якість у цих Бадів найвище.

Ступінь очищення сировини, з якої виготовляють біодобавки в Японії, перевершує американські і європейські аналоги у десять — п’ятнадцять разів. Всі біологічно активні добавки сертифікуються, тому в якості цих препаратів можна не сумніватися.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button