Людина

В Італії знайшли відлюдника, який прожив в лісі 20 років

В Італії виявлена людина, яка пропала 20 років тому. Його звуть Карлос Санчес де Салазар Ортіс, він уродженець Іспанії. Ортіс був знайдений в лісі в західній італійській області Тоскані. Виявилося, що чоловік жив там протягом довгих років – з 1995 року. Тоді йому було 26 років, він страждав від депресії і вирішив піти від цивілізації.

09-11-15-foto-600x400-1 (2)

 

Відлюдник оселився на мисі Кала-Віоліна в заповіднику на узбережжі Маремма в північній Тоскані. Через кілька років його пошуки припинилися. У 2010 році він був офіційно оголошений померлим.

Про існування Ортіса стало відомо випадково. На його житло набрели грибники. За їхніми словами, іспанець жив у наметі. Він розповів їм, що народився в Севільї і раніше був психіатром, а також показав свій паспорт, але попередив, що покине свій притулок, якщо вони розкажуть про його місцезнаходження іншим.

09-11-15-foto-600x569-2

Не відомо, чи пообіцяли грибники Ортісу мовчати, але повернувшись додому вони повідомили про свою знахідку в місцеву організацію, що займається випадками пропажі людей. Через місяць вдалося вийти на слід рідних Ортіса. Його батьки негайно вилетіли до Італії, щоб зустрітися з сином, але виявилося, що він знову зник, не залишивши жодних слідів.

Незважаючи на це, рідні заявили, що мають намір продовжити пошуки. За їхніми словами, вони були раді дізнатися про те, що іспанець живий. Мати Ортіса заявила, що хоча вона і поважає прагнення свого сина бути вільним, але не заспокоїться, поки не зможе його знову обійняти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments