Людина

Медики розповіли, в яких випадках фізична активність шкодить серцю

У деяких випадках фізична активність може шкодити серця, особливо коли вправи виконують непідготовлені або люди, які мають діагностовані захворювання. Також вона призводить до серцевих порушень при дуже ретельному виконанні.


В журналі Американської кардіологічної асоціації Circulation опубліковано результати дослідження вчених з Оклендського Університету Медичної Школи Вільяма Бомонта в Рочестері, які вивчали вплив фізичної активності на серце. Проаналізувавши дані з понад 300 наукових досліджень, наукові фахівці прийшли до висновку, що хоча помірна фізична активність є корисною для загального серцево-судинного здоров’я, вона також здатна шкодити серця.

У яких випадках це відбувається?

Аеробні (кардіо) навантаження. До них відносяться біг, плавання, їзда на велосипеді, інші види активності, які збільшують частоту серцевих скорочень. Фахівці попереджають: якщо ритм серця при їх виконанні прискорюється занадто швидко, це потрібно обговорити з лікарем. Можливо, виконувані вправи надмірні для серця.

Розтягування. Вважається оптимальним видом фізичної активності для початку дня. Вправи на розтяжку повинні починатися з мінімального об’єму, поступово доводячи їх рівень до 20-30 хвилин в день. Але якщо при їх виконанні стає боляче, потрібно негайно зупинитися – це може означати, що ви нашкодили собі.

Силові тренування. У їх випадку достатньо 2-3 разів на тиждень – м’язам потрібно давати можливість відновлюватися. Якщо навіть після відпочинку ви відчуваєте дискомфорт, необхідно звернутися до медиків, щоб виключити можливу шкоду від перевантажень.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button