Технології

Bionic Boots – незвичайні черевики, які дозволять вам розігнатися до 40 км / год (відео)

Людина – це досить повільна тварина. Вона програє в гонці на швидкість практично будь-якому більшому хижакові. Але незвичайні черевики з назвою Bionic Boots дозволяють навіть посередньому бігуну розігнатися до вражаючого показника 40 кілометрів на годину.

04-11-14-foto-cikavosti600x367-6

Страусині ноги. Bionic Boots – незвичайні черевики, які дозволять вам розігнатися до 40 км / год

Однією з найшвидших наземних тварин є страус, який може бігати зі швидкістю 70 кілометрів на годину. Американського інженера Кіхі Сеймура з дитинства надихала цей швидкісний птах. І ще в підлітковому віці він дав собі обіцянку, що навчить людини бігати настільки ж швидко. Так і з’явилися черевики Bionic Boots, які вже отримали прізвисько «ноги страуса».

Читайте також: Біонічний костюм дозволить паралізованим людям ходити

Bionic Boots – це пружне взуття, яке дозволяє людині при бігу здійснювати великі стрибкоподібні кроки, що у багато разів збільшує швидкість її пересування.

04-11-14-foto-cikavosti600x423-3

[ads2] Середня швидкість в 40 кілометрів на годину дозволяє власникам незвичайних черевик Bionic Boots позмагатися не тільки з велосипедами, але навіть з автомобілями. Тим більше що в цьому взутті можна пересуватися не тільки по асфальту, але і по ґрунтових дорогах, а також по пересіченій місцевості. Крупна платформа не дозволить людині, що біжить на великій швидкості застрягти в піску або бруду.

04-11-14-foto-cikavosti600x448-2

Правда, при використанні Bionic Boots бігуну потрібно бути гранично уважним, що стає тим важче, чим швидше він біжить. Падіння на швидкості 40 кілометрів на годину може привести до серйозних травм.

04-11-14-foto-cikavosti600x315-5

Інженер Кіхі Сеймур обіцяє не зупинятися на досягнутому результаті. Він все ще мріє про те, що людина за допомогою Bionic Boots зможе пересуватися зі «страусиною» швидкістю 70 кілометрів на годину. Але це в майбутньому. А зараз будь-хто може купити черевики Bionic Boots за ціною 265 американських доларів.

Натхнення: novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button