Технології

Китайці розженуть вакуумний потяг до 4000 км/год

Китайська аерокосмічна компанія China Aerospace Science and Industry Corp (CASIC), один з найбільших національних космічних підрядників, оголосила про початок розробки HyperFlight — місцевого аналога Hyperloop, в якому футуристичні поїзди зможуть розвивати швидкість до 4000 км/год.


HyperFlight являє собою транспортну систему у вигляді труби, усередині якої пересуваються магнітоплани — герметичні капсул-вагони на магнітній підвісці. Проект буде реалізований у три етапи, передає Xinhua.

Китайцы разгонят вакуумный поезд до 4000 км/ч
Спочатку CASIC побудує регіональну міжміську мережу, швидкість руху поїздів усередині якої буде обмежена 1000 км/год. Після буде створена національна транспортна система, а максимальна швидкість збільшена до 2000 км/год. В рамках останнього етапу держкорпорація хоче мережу HyperFlight міжнародної, підвищивши швидкість руху потягів до 4000 км/год.

Китайцы разгонят вакуумный поезд до 4000 км/ч
Таким чином, капсули HyperFlight будуть пересуватися до десяти разів швидше звичайних швидкісних поїздів і в п’ять разів швидше пасажирських літаків. За даними агентства, першими гіперзвукові “подушки” запустять у місті Ухані, що знаходиться в Хубеє, однією з найбільш густонаселених провінцій Китаю.

Hyperloop народився як ідея підприємця Ілона Маска, засновника компаній SpaceX і Tesla, однак втіленням її в життя займаються сторонні компанії. Він являє собою транспортну систему, що складається з алюмінієвих капсул, які переміщаються по трубах з сильно розрідженим повітрям.

Ідею Маска реалізують дві американські компанії — Hyperloop Transportation Technologies і Hyperloop One.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button