Різні цікавинки

Блочно-модульні котельні – вибір за Вами

На жаль, люди погано пристосовані до холодних зим, у тому числі в Україні з помірно-континентальним кліматом і потребують теплого одягу, а також в обігріві приміщень. На енергоресурси, які в спеціальному опалювальному обладнанні перетворюються в теплову енергію, витрачається величезна кількість грошових коштів. Крім того, з кожним роком виснажуються джерела енергетичної сировини. Тому головне завдання сучасних виробників – це не тільки пошук альтернативних видів дешевого палива, ефективне використання наявних запасів паливної сировини, а також модернізація та удосконалення паливного обладнання. Перший крок до успіху – це створення блочно-модульних опалювальних установок на твердому паливі.

1-17-03-2015-600-460

Блочно-модульные котельные призначені для комплексного, ефективного і швидкого вирішення питань опалення приміщень з різною площею. Словосполучення «блочно-модульні котельні» говорить саме за себе, це означає, що все необхідне котельне обладнання встановлено не в спеціально підготовленому приміщенні, а в блоці або так званому модулі. Бувають стаціонарні блочно-модульні котельні, а також транспортабельні. Перевагою транспортабельних блочно-модульних котелень є те, що їх при необхідності можна оперативно переміщати і підключати до будь-якого об’єкту.

Якщо Ви є прихильником твердого енергоресурсу і класичних котелень, Вам не обійтися без такої послуги, як проектирование котельных на твердом топливе. Що ж являє собою така послуга, як проектування – це, в першу чергу, чіткий план розташування приміщення для установки котельного обладнання, що працює на твердому паливі. Високоякісне проектування здійснюють фахівці компанії «Енергія сервіс», яка також займається виробництвом і продажем блочно-модульних опалювальних установок.

На допомогу фахівцям замовник складає опитувальний лист, в якому вказує всі необхідні для проектування деталі, у тому числі вид бажаного твердого палива. Для якісного проектування важлива кожна деталь – точний розрахунок необхідної потужності котельного обладнання, розрахунок витрат того чи іншого твердого палива. Ретельно підбираються витратні матеріали, готується проектна документація і креслення. На останньому етапі проектування проводиться відповідна експертиза.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button