Різні цікавинки

Переваги композитної черепиці

03-11-14-foto-cikavosti250x188-1Тому, хто задумався над питанням придбання композитної черепиці, напевно буде цікаво ознайомитися з усіма перевагами і недоліками цього покрівельного матеріалу нового покоління. За невеликий час знаходження на вітчизняному ринку будівельних матеріалів, композитна черепиця зуміла набути популярність серед тих, хто воліє купувати будівельні матеріали класу преміум, які володіють не тільки хорошими характеристиками, що проявляються в процесі експлуатації, але і красивим зовнішнім виглядом. Саме такою і є композитна черепиця «GERARD», офіційне представництво якої ви знайдете за адресою http://www.gerardroof.com.ua/. Окрім того, на сайті знаходиться вичерпна інформація про саму черепицю, її властивості, переваги та галерея продукції від «GERARD».
Якщо перераховувати особливості композитної черепиці, то зокрема можна відзначити наступні: естетичність, практичність, довговічність, комфортність, безпеку. Якщо порівнювати композитну черепицю з іншими покрівельними матеріалами високого цінового діапазону, такими, як натуральна черепиця, сланець, то відразу хочеться виділити наступні переваги:

  • Легка вага композитної черепиці дає можливість виробляти конструкцію покрівлі з використанням цього матеріалу без будь-яких додаткових робіт, які потребують посилення кроквяної системи, що є обов’язковим при виборі таких покрівельних матеріалів, як сланець, натуральна черепиця.
  • Кольорові гранули натурального каменю, які покривають зовнішню сторону композитної черепиці, відтворюють вигляд натуральної покрівлі. Крім цього, велика різноманітність кольорів дає можливість вибрати той варіант, який найбільш гармонійно поєднуватиметься з ландшафтом і відповідає рішенням дизайнерів та архітекторів, спрямованих на додання об’єкту цілісного та гармонійного зовнішнього вигляду. Також, дане покриття, є чудовим бар’єром від дощу, шуму, вітру і чудово протистоїть впливу ультрафіолетового випромінювання, не піддається корозії і є негорючим покрівельним матеріалом. Окремо потрібно згадати про те, що на покрівлі з композитної черепиці практично ніколи не утвориться мох.
  • Простий і швидкий монтаж можливо виконувати при будь-якій погоді, незалежно від пори року. До того ж, виконання покрівельних робіт можна довірити практично всім покрівельникам, які мають досвід роботи з іншими, не такими дорогими покрівельними матеріалами, на відміну від робіт з натуральною черепицею та сланцем. Натуральна черепиця і сланець вимагають праці висококваліфікованих працівників, які не з чуток знайомі з цими матеріалами.
  • Можливість використання композитної черепиці на дахах, з мінімальним рівнем нахилу від 11 градусів.
  • Унікальність профілів штучної композитної черепиці дозволяють створювати імітацію натуральної керамічної черепиці, що застосовується як при реконструкції будівель, так і для додання неповторного вигляду новим будівлям.
  • Екологічний матеріал, який не завдає ніякої шкоди здоров’ю людини і навколишньому середовищу, як під час експлуатації, так і після.
  • Якщо говорити про недоліки, то висока ціна, якщо порівнювати з більш доступними матеріалами, не завжди дозволяє придбати композитну черепицю. У той же час, якщо проводити аналогію з покрівлею з натуральної черепиці або сланцю, то композитна черепиця виявиться доступнішою не тільки за ціною, але і за вартістю транспортування, монтажу. До того ж, композитна покрівля дозволить заощадити на кроквяній системі, що не вдається при влаштуванні даху з використанням сланцю і натуральної черепиці.
  • Не варто забувати і про те, що композитна черепиця довговічніша і проста в обслуговуванні, ніж такі покрівельні матеріали як металочерепиця, м’яка покрівля та інші. Тому, якщо Ви в даний момент готові витратити кошти на придбання композитної черепиці, то в подальшому, протягом довгого часу, покрівля Вашого будинку буде радувати Вас не тільки своєю надійністю, але і неповторним шляхетним зовнішнім виглядом.

Кнопка «Наверх»
Закрыть