Різні цікавинки

Пік сексуальності – коли нам його чекати

Коли настає розквіт нашої сексуальності? Відповідно до недавнього дослідження жінки насолоджуються найкращим сексом в своєму житті в 28 років, тоді як у чоловіків пік сексуальності спостерігається в 33 роки. Опитування, що проводилося серед 1281 британських чоловіків і жінок, суперечить широко поширеній думці про те, що жінки досягають піку сексуальності в 30 років, а чоловіки в 18 років.

Дослідження також виявило, що і чоловіки і жінки найбільше займаються сексом у віці від 20-ти до 29-ти років.

Результати дослідження цілком логічні, оскільки потрібно якийсь час, щоб з’ясувати, що вам потрібно від сексу і як це отримати.

“Як правило, ми найбільше займаємося сексом на початку відносин, коли бажання свіже, а кращий секс ми відчуваємо, коли краще розуміємо своє тіло і нашого партнера”, – свідчить експерт з відносин Трейсі Кокс (Tracey Cox). “Незважаючи на те, що жіноча сексуальна система набагато складніше чоловічої, жінки починають розуміти, що для них краще, раніше чоловіків”.

В опитуванні також з’ясували, що в середньому чоловіки вступають у статеве життя в 18 років, а жінки втрачають цноту трохи раніше, в 17 років. Чоловіки досягають свого піку сексуальності в 33 роки, а не в 18 років, так як потрібен час, щоб навчитися контролювати свій оргазм і розібратися в складній сексуальності жінок. Це підтверджує відому істину, що складається в тому, що саме головне – це не кількість, а якість, пояснили експерти.

Проте деякі фахівці не згодні з тим, що у чоловіків і у жінок настає певний пік сексуальності. Для початківців досить складно визначити, що означає розквіт сексуальності.”Швидкість, з якою ваше тіло відгукується на стимуляцію – це всього лише один з показників сексуальності. Але розквіт сексуальності багато в чому пов’язаний з вашою особистістю “, – пояснив відомий американський психолог Девід Шнарх (David Schnarch).

Фізичний і сексуальний пік – це не одне і те ж. У кожної людини настає свій апогей сексуальності, коли ми відкриваємо весь потенціал своєї пристрасті і відчуваємо себе впевнено в сексуальному відношенні і по відношенню до свого партнера. Звичайно, і в 28 і в 33 роки секс може бути чудовим, але індивідуальний досвід, особистість і відчуття комфорту може сильно відрізнятися у людей різного віку, і ваш кращий секс може бути ще попереду.

Натхнення: http://vsefakty.info

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button