Всесвіт

Блукаюча зірка може зіткнутися з Сонячною системою

HIP85605, один з компонентів подвійної зірки в сузір’ї Геркулеса, знаходиться на відстані шістнадцяти світлових років від Землі. Серйозні проблеми може викликати проходження HIP 85605 через хмару Оорта, що складається з крижаних утворень та інших небесних тіл, яке оточує Сонячну систему. При проходженні блукаючої зірки багато з цих утворень можуть бути відкинуті в космос, але частина з них попрямує до Землі, що буде катастрофою.

07-01-15-foto-600x396-1

Зірка HIP 85605, як очікується, пройде в межах одного парсека від Сонця. Доктор Корін Бейлер-Джонс з Інституту астрономії Макса Планка в Гейдельберзі, Німеччина вважає, що востаннє така зустріч відбулася 3,8 мільйона років тому, коли гамма Мікроскопа, гігант, в два з половиною разів більше маси нашого Сонця, пройшов приблизно в одному парсеку від нашої системи і викликав велике збурення в хмарі Оорта.

Зірка HIP 85605, як очікується, пройде в межах одного парсека від Сонця. Точні терміни даної події ніхто не береться передбачити.

Читайте також: 11 загадок Сонячної системи, які чекають відповіді

За словами Бейлер-Джонс, це може відбутися в найближчі тисячі або сотні тисяч років. Вона вважає, що не варто хвилюватися, так як до того часу, як це трапиться, людство все одно перестане існувати з тієї чи іншої причини.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button