Авто

БМВ 315

Модель авто BMW 315, яка випускається з 1934 року – це перша модель, що мала вигляд седана середніх габаритів. За її основу була взята BMW 303, яка відрізнялася від останньої досить потужним двигуном. Якщо поглянути на фото автомобілів минулого часу, можна розгледіти якусь індивідуальність, адже їх було випущено за сьогоднішніми мірками, не так вже й багато.

30-12-14-foto-600x465-2

Моделі мають індекс Е21, і є початком третьої серії автомобілів, яка вийшла у світ в 1975 році. Вона зберегла свій кузов, який в ті часи вважався традиційним, а також круглі фари і радіаторну решітку своєрідної форми. Дана модель була перехідною, тому що дуже багато успадкувала від попередньої. Вже спочатку її оснастили досить слабким двигуном потужністю 75 кінських сил і об’ємом 1,6 літрів.

Через деякі час, автомобіль BMW 315 модернізували. Монтований двигун потужністю 1,8 володів більшою потужністю, ніж попередник. До відмінних технічних характеристиках того часу, можна віднести виробництво двигунів карбюраторного типу Солекс. З ним в комплекті була 4-х ступінчаста коробка передач, яка природно була ручною. Хоча, за замовленням, можна було виготовити і 5-ти ступінчасту. Навіть у ті роки деякі моделі автомобілів вже були оснащені двигунами з системою вприскування палива і автоматичними коробками передач, що можна було сказати про моделі 315, вона була на щабель нижче своїх побратимів.

Читайте також: BMW відродить знаменитий суперкар М1 на честь свого століття

Спереду машини поздовжньо розташовувався двигун типу L4. Його максимальні оберти становили 5800 об / хв, а обертовий момент складав 110/3200. Салон автомобіля був виконаний без зайвих прикрас і не мав особливої химерності. Все просто, але дуже красиво. Досить місткий, в ньому легко могли поміститися до 5 чоловік. Також автомобіль мав непоганий багажник.

Третя серія автомобілів випускалася аж до грудня 1983 року. Вона мала невелику вартість, тому було продано 107 838 екземплярів. У це число входили також машини з правостороннім кермом.

Марка машин BMW у всі часи славилася своєю надійністю, це легко підтверджується численними позитивними відгуками з боку власників, в чому можна переконатися відвідавши сайт vseta4ki.com. Всі деталі відмінно підходять одна до одної, тому навряд чи можна підкопатися до оформлення моделі. Для того часу розгін машини до 100 км / год за 15 секунд вважався зовсім непоаганим. Причому на кожну сотку йшло 8,8 літрів палива. Вона володіла системою газорозподільного типу.

30-12-14-foto-600x450-1

Підвіска, встановлена на авто, могла пом’якшити тільки невеликі вибоїни на дорозі, а ось глибокі ями були дуже відчутні при їзді. Оснащена хорошою гальмівною системою, рульове управління відгукується без особливих зусиль, відрізняється плавним ходом, але при повороті відчувається крен кузова. У 1983 році з березня по грудень компанія випустила ексклюзивні моделі машин. Тепер BMW 315 E21 Special Equipment став більш привабливим. Його відмінною рисою стали 4 фари, наявність переднього і заднього спойлера, легкосплавні диски і декоративні бічні смуги.

Через певний період часу, автомобіль зняли з виробництва. На його місце прийшли кращі моделі, які володіли потужними двигунами і системами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button