Різні цікавинки

Більше половини водіїв вважають себе трудоголіками

За опитуваннями провідних соціологічних компаній на сьогоднішній день в Україні кожен другий водій вважає себе трудоголіком. В основному працівники звинувачують у цьому кризу і зовнішні обставини. Фахівці відзначають, що той обсяг робіт, який ще рік тому здавався «перебором» сьогодні в умовах масових скорочень і кардинального перерозподілу обов’язків вважаються нормальними. Близько 26% опитаних співробітників звинувачують в цьому себе і складну економічну ситуацію в країні. Ще 24% сказали, що оскільки часи зараз складні навіть переробки в радість, оскільки будь-яка робота для багатьох розцінюється як засіб виживання. Так, в умовах серйозного подорожчання бензину водії згодні працювати за ту ж плату і при цьому виконувати набагато більше обов’язків.

30-12-14-foto-600x400-1

Серед не висококваліфікованих спеціальностей на сьогоднішній день затребуваними залишаються водії. Такі співробітники потрібні кожній компанії. Близько 70% компаній шукають співробітників з особистим транспортним засобом. Вони пропонують не тільки фіксовану заробітну плату, а й ще й компенсацію за бензин, і амортизацію автомобіля.

Деякі претенденти впевнені, що ця професія не вимагає особливих умінь і навичок, але насправді це не так. Більшість роботодавців до вибору таких співробітників підходять з особливою педантичністю.

Посмотреть свободные вакансии для роботи водієм в Києві можна в будь-який зручний час в електронних порталах або друкованих виданнях. Як правило, роботодавці шукають пунктуальних, уважних і відповідальних людей у віці від 25 до 50 років. Досвід роботи бажаний, але не обов’язковий.

Перспективи кар’єрного росту

На сьогоднішній день кількість вакансій водія в столиці залишилася на рівні травня 2014 року. Навіть економічна криза не внесла істотних змін у структуру попиту і пропозиції в цій професії. Компанії, як і раніше, для перевезення важливої документації та кореспонденції готові запрошувати перевірених фахівців з власним автомобілем. Деякі компанії пропонують оплату праці до 6-7 тисяч гривень на місяць. Як правило, роботодавці вимагають від претендентів доброго знання Києва та області. Співробітників підбирають як на постійне місце роботи, так і за сумісництвом, що передбачає гнучкий графік.

На жаль, ця професія вважається не перспективною, оскільки кар’єрне зростання в ній не передбачено. Саме тому її вибирають чоловіки без вищої освіти.

Джерело: trud.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button