Поради

Браслети в моді: мінімалізм змінився багатошаровістю

Для тих, хто звик ганятися за новими тенденціями світу краси, є гарна новина – у 2019 році ви матимете змогу демонструвати декілька улюблених прикрас одночасно. А, в першу чергу, це стосується браслетів та ланцюжків на руку. Щоб зробити образ максимально вдалим, варто використовувати багатошарові комбінації прикрас. Новий тренд не міг не позначитися на асортименті ювелірних магазинів. Наприклад, на сайті Злато представлений чудовий вибір браслетів. Нові колекції модних брендів йдуть в ногу з сучасними тенденціями та пропонують моделі, які легко компонувати між собою. А це дає змогу не лише використовувати багатошарові комбінації, а й створювати різні образи, змінюючи поєднання одних і тих самих браслетів.

Які браслети обрати та як їх поєднувати?

Це перше питання, яке виникає у тих, хто дізнався про новий тренд. А все дуже просто – доцільне будь-яке поєднання, і чим воно незвичніше, тим краще. Наприклад, поєднання:

  • плоских круглих прикрас та браслетів з намистинами;
  • каучукових та шкіряних браслетів з металевими;
  • тонких та широких форм.

Також доцільно носити годинник в поєднанні з браслетами на одній руці та одночасне використання прикрас кількох стилів.

Вибирати свій модний аксесуар доведеться з великої кількості виробників та брендів, і більшість з них пропонують дійсно якісні та стильні прикраси. Золото та срібло не покидають позицій лідерів серед покупців, адже браслети з дорогоцінних металів прослужать значно довше не втратять привабливий вигляд. З’являються і новинки серед ювелірних браслетів: з каучуку, натуральної шкіри або екошкіри, і навіть шовку. Як виглядають такі моделі зручно роздивитись на фото в каталогах інтернет-магазинів.

Дівчина одіта в дорогоцінні прикраси

Дизайнери ювелірних прикрас використовують різні кольори металу:

  • білий;
  • жовтий;
  • червоний;
  • чорний;
  • комбінований.

Це дозволяє носити браслети з різними речами, та використовувати як в повсякденному житті, так і для особливого приводу. Якщо ж мова йде про багатошаровість як новий тренд сезону, то краще купити одразу кілька браслетів або ж поповнити вже наявну колекцію. Кращий варіант – одягати три браслети одночасно, якщо поєднувати різні форми виробів – два, чотири або п’ять прикрас, теж виглядатимуть вдало.

Варто розуміти, що кілька якісних браслетів із золота або срібла коштують не так дорого, як здається. Наприклад, на сайті Zlato ви знайдете срібні браслети навіть за 90 гривень! Є і недорогі шовкові браслети зі вставками дорогоцінних металів. Також на сайті діє постійний розділ знижок. Також ви зекономите, замовляючи браслети одного бренду з однієї колекції. Який варіант не обрати, якщо знати, де шукати, обов’язково знайдеш якісні прикраси за доступною ціною.

Кнопка «Наверх»
Закрыть