Земля

Британці заявляють, що знайшли Атлантиду

Британська пошукова компанія Merlin Burrows заявила, що знайшла Атлантиду. На думку компанії, її руїни знаходилися поблизу берегів Іспанії. Проте це варто сприймати з часткою скепсису, тому, що багато експертів і раніше точно вказували розташування міста, що в підсумку не підтверджувалося.

Представники компанії наполягають, що після аналізу даних з супутників Landsat 5 і Landsat 8, також даних Google Earth, і робіт грецького філософа вони з’ясували, що втрачене місто знаходиться в Національному парку Доньяна. Вони прийшли до висновку, що це місце підходить під барвисті описи Платона.

Генеральний директор Merlin Burrows Брюс Блекберн розповів, що пошуки в цій області велися роками і його працівники постійно шукали підказки. Їх важка праця у підсумку принесла плоди, коли вони виявили нібито залишки веж і храмів Атлантиди.

Ці структури були побудовані з бетону, який був виготовлений від 10 до 12 тисяч років тому, стверджують співробітники компанії. Як вважається, приблизно в цей час і з’явилася Атлантида.

Merlin Burrows має намір випустити документальний фільм, в якому вони хочуть обговорити те, що вважали доказом своїх заяв. Блекберн стверджує, що вони з самого початку були готові до скепсису з боку співтовариства.

«Хтось скаже: «Це відмінно. Давайте подивимося». Хтось же, навпаки: «Це просто сміття», — упевнений генеральний директор.

Водночас ця заява здивувала археологів та інших вчених. Деякі припустили, що виявлені руїни, швидше за все, належать іншій культурі, інші просто відмахнулися від цієї ідеї. Інші команди заявляли, що Атлантида знаходилася в Болівії, Туреччині, на Мальті і навіть в Антарктиді.

Кнопка «Наверх»