Головна / Земля / Британка передбачила свій виграш у лотерею

Британка передбачила свій виграш у лотерею

Мешканка британського міста Уїттлсі, графство Кембріджшир, пожартувала над чоловіком, розповівши йому про неіснуючий виграш в лотерею, і незабаром справді виграла.

На початку серпня 28-річна Шарлотт Перт (Charlotte Peart) вирішила розіграти чоловіка і розповіла йому, що виграла в лотерею 250 тисяч фунтів стерлінгів. Через три тижні жарт обернулася правдою: останні півтора фунта, що лежали на її лотерейному рахунку, принесли жінці мільйон фунтів стерлінгів.

Вона поспішила порадувати чоловіка і зателефонувала йому по телефону, але той не хотів її слухати. «Я їй нітрохи не повірив, тому що ми любимо валяти дурня один з одним», — пояснив потім чоловік. Він відповів, що зайнятий, і віддав трубку братові. Його переконав тільки скріншот повідомлення про виграш, який надіслала дружина.

Подружжя планує витратити гроші на новий будинок з окремими кімнатами для дітей, а поки купили їм ігрову приставку Nintendo Switch і ховерборди.

У серпні повідомлялося, що мешканка американського штату Нью-Йорк Мері Вілсон (Mary Wilson) багато років відзначала у лотерейному квитку зі сну його числа і виграла мільйон доларів.

 
comments powered by HyperComments