Технології

Британська компанія планує замінити пасажирські літаки дирижаблями (відео)

Британський стартап під назвою Hybrid Air Vehicles недавно представив новий концептуальний дизайн дирижаблів на 100 пасажирів. Ці дирижаблі повинні замінити літаки, принаймні, для польотів на короткі відстані.

Hybrid Air Vehicles

Hybrid Air Vehicles хоче скоротити кількість літаків, що літають на короткі відстані, разом з цим скоротивши викиди вуглецю. Компанія стверджує, що дирижабль добре підійде для польотів з міста в місто всередині однієї країни або між сусідніми державами, наприклад з Ліверпуля в Белфаст або з Осло до Стокгольма.

Подорож на дирижаблі займе трохи більше часу, ніж на літаку. Наприклад, політ з Ліверпуля в Белфаст через Ірландське море триває близько чотирьох з половиною годин, включаючи час реєстрації, в той час, як дирижабль теоретично пролетить яку за 5 годин 20 хвилин. Однак основний плюс такої подорожі – скорочення викидів вуглецю (67,75 кг – для пасажирського літака проти 4,75 кг для дирижабля).

Як повідомляє The Guardian, на цей час Hybrid Air Vehicles шукає партнерів серед існуючих авіакомпаній. Стартап сподівається запустити перші маршрути вже в найближчі місяці.

«Це не предмет розкоші. Це практичне рішення проблем, пов’язаних з кліматичною кризою. Скільки ще ми зможемо дозволити собі розкіш подорожувати на такі короткі відстані з таким великим вуглецевим слідом? », – кажуть представники компанії.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button