Технології

Найбільший у світі гібридний корабель скоро спустять на воду

Судно оснастять акумуляторною батареєю ємністю 11,5 Мвтг.

Компанія Brittany Ferries оголосила про прибуття найбільшого в світі гібридного лайнера Saint-Malo в 2024 році. Майже 200-метрове судно оснащене батареєю ємністю 11,5 Мвтг. Це в два рази більше, ніж зазвичай використовується для гібридних силових установок на морських судах. Він замінить одну зі старих моделей фірми на маршруті з Сен-Мало, Франція, в Портсмут, Англія.

Saint-Malo буде інтегрувати кілька систем, які оптимізують споживання енергії в режимі реального часу під час плавання, щоб підвищити ефективність роботи судна. Також буде оснащено функціями, які зроблять його стійким.

Brittany Ferries заявила, що корабель почне роботу в 2024 році. Незабаром після цього до флоту приєднається друге гібридне судно, яке курсуватиме між Портсмутом і Каном. У майбутньому з’являться три гібридних судна з використанням гібридної технології фінської фірми Wаrtsilа.

Ідея гібридних кораблів полягає в тому, що вони можуть працювати на зрідженому природному газі (викопне паливо), на батареях або на їх комбінації.

“Великий розмір батареї дозволить суднам працювати на повній потужності, використовуючи як гребні гвинти, так і всі підрулюючі пристрої для маневрування без викидів в порти і з них навіть в погану погоду», — сказав Хакан Агневалл, генеральний директор Wаrtsilа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button