Технології

Як за 4 долари перетворити iPhone в смартфон на Android 5.0 Lollipop

Власники iPhone, які ні за що не бажають розлучатися зі звичною платформою iOS, але при цьому в глибині душі є фанатами Android, можуть скористатися новою програмою-надбудовою Andrios. З сьогоднішнього дня вона знаходиться у відкритому доступі.

07-05-15-foto-600x608-3

Andrios, зрозуміло, не встановить Android на iPhone, але от зробити інтерфейс комунікатора трохи ближчим до інтерфейсу «зеленого робота» – це будь ласка. Правда, для даної маніпуляції на мобільному пристрої буде потрібно процедура джейлбрейка, але якщо користувач вирішується на такого роду експерименти, то, швидше за все, встановив джейлбрейк раніше або все одно це зробить пізніше.

07-05-15-foto-600x685-2

Перелік об’єктів, зовнішній вигляд яких поміняється і придбає форми і забарвлення у дусі Material Design, досить великий і включає центр повідомлень, екран блокування, кнопки, повзунки – все це стане виглядати так, як на ґаджеті з платформою Android 5.0 Lollipop. Надалі автори додатки обіцяють реалізувати можливість вибору між оформленням в стилі Lollipop і KitKat.

Завантажити Andrios можна прямо зараз з репозиторію BigBoss онлайн-магазину Cydia. Створення цього додатка зайняло у розробника близько трьох місяців. Візуальне перевтілення iOS обійдеться всього в $ 3,99.

07-05-15-foto-600x608-1

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button