Фото

Будинок-електростанція Morphocode: злетіти, поплисти і потонути

Американські дизайнери створили будинок спеціально для тих, кого дістав шум і гам міст, набридло всюдисуще забруднення навколишнього середовища, а також для тих, хто любить море. Будинок Morphocode – це перший в світі плаваючий «зелений» будинок- електростанція.

morphocode-1_500

Хоча Morphocode – це всього лише черговий концепт незвичайного будинку, який швидше за все не знайде втілення в реальному житті, ідеї і технології представлені в проекті мають цінність для борців проти забруднення планети.

Читайте також: Енергія вітру та хвиль в одній установці

morphocode-2_500

Як відомо, існує безліч джерел альтернативної енергії, які, на жаль сьогодні, не можуть задовольнити потреби людства. Вчені стверджують, що навіть при максимальній економії, рівень сучасних технологій не дозволяє дати стільки електроенергії, скільки необхідно планеті. Вітряки або вітряні млини з електрогенератором – один з кращих способів використання альтернативних джерел енергії після сонячних батарей.

morphocode-3_500

У теж час цей спосіб має одну дуже серйозну проблему – розмістити вітряки можна далеко не скрізь. Саме цим концепт Morphocode і цікавий, так як він запропонував розмістити вітряки прямо на воді. У проекті ці генератори повинні розміщуватися навколо будинку, працювати від вітру і постачати його електроенергією. Але що якщо встановити вітряки вздовж всієї берегової лінії? Адже на морі вітер майже завжди присутній.

Читайте також: Створено проект літаючої електростанції

morphocode-4_500

Інша важлива проблема, яку вирішує проект Morphocode – це звичайно ж земля. Будинки на воді сьогодні привабливі в першу чергу тим, що «вода» в цьому відношенні набагато дешевша «ґрунту». З іншого боку, будинок на воді побудувати куди дорожче і проблематичніше. У цей же час концепт будинку Morphocode наочно показав, що технологія нафтових вишок цілком застосовна і для будівництва цілих надводних міст.

morphocode-5_500


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button