Технології

Amazon показала нового дрона-доставщика

Компанія Amazon не раз заявляла про те, що хоче використовувати мобільні повітряні дрони для доставки товарів покупцям. Розробка триває, і зовсім недавно компанія виклала в Мережу відео з презентацією останнього дизайну літального апарату, розробленого з метою доставки потрібного товару покупцям протягом не менше 30 хвилин. Що цікаво, відеопрезентацію провів колишній ведучий популярної телепередачі Top Gear Джеремі Кларксон.

c435a70c53c406ac28d160de04527926

Новий дрон, який стане частиною програми Prime Air Delivery, вийшов крупнішим, ніж попередня версія. При цьому новий дизайн літаючого засобу дає йому ряд переваг. Наприклад, товари, що доставлятимуться тепер завантажуються всередину дрона, а при посадці на місце доставки «бомбардують» їх для покупця. На відміну від попереднього дрона, який був квадрокоптером, новий володіє гібридним дизайном, що поєднує можливість вертикального зльоту і горизонтального польоту силами підйомних і штовхаючих гвинтів.

Amazon доки не надає детальну інформацію про своєму дрон, проте повідомляє, що машина здатна літати на висоті близько 122 метрів на швидкості близько 88 км/год, дальність польоту при цьому становить 24 кілометри. Він оснащений різними датчиками, що дозволяють долати різні перешкоди і орієнтуватися в просторі як при польоті, так і при зльоті та посадці.

Для того щоб уберегти покупця від крадіжки товару, Amazon буде відправляти повідомлення, коли дрон буде наближатися до місця доставки. Після прибуття в пункт призначення машина буде переходити в вертикальний режим польоту, проводити візуальний аналіз місцевості на предмет наявності перешкод, після чого здійснювати посадку по маркеру покупця згідно з адресою доставки. Після розвантаження дрон буде негайно повертатися назад на базу.

Amazon каже, що насправді створила відразу кілька доставочних дронів, згідно з тими умовами, в яких вони будуть використовуватися.

Компанія поки не вказує, коли програма Prime Air Delivery почне своє комерційне застосування, проте це і не дивно. Фінальні технічні характеристики машин ще доопрацьовуються, крім того, необхідно одержати схвалення з боку Федерального управління цивільної авіації США. І якщо з першим все просто, то з другим знадобиться певний час, щоб отримати всі відповідні папери та сертифікати.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button