Різні цікавинки

Букмекерська контора William Hill

У кожного траплялося таке, коли доводилося вигукувати: “Я ж казав, що вже у першому таймі буде 2:1 !”, або: “А я відчувала, що ми виграємо!”. В такі моменти життя ми переконуємося, що наша інтуїція все-таки “працює” і підказує нам вірні рішення того, що тільки має статись в близькому майбутньому. Інколи це стає розвагою, і тоді ми залюбки вгадуємо результати спортивних та інших подій. Така розвага давно популярна навіть в цілих трудових колективах – люди роблять ставки перед спортивними змаганнями та здають гроші в “фонд переможців”.

букмекерская контора william hill

Але все це – “аматорський” рівень. По-справжньому серйозно зі ставками та прогнозами працюють спеціальні організації – букмекерські контори. Вони діють у більших масштабах, відслідковуючи всі значні спортивні змагання та їх результати.

Одна з найповажніших – міжнародна букмекерська контора William Hill, зареєстрована в Гібралтарі. Вона була заснована в 1934 році. Сьогодні її офіси відкрито в багатьох країнах Європи і Азії, а загальна кількість пунктів прийому ставок нараховує близько 2400 штук. Кількість віртуальних активних користувачів сьогодні перевищила відмітку в 350 тисяч людей.

Маючи бездоганну репутацію у світі, ця організація пропонує робити ставки на сотні спортивних змагань (про перелік яких легко дізнатись http://top-bukmeker.com/), що дещо нагадує гру в лотерею. Але від лотереї це відрізняється тим, що виграш визначається не сліпим випадком, а вашими знаннями гравців, спортивних команд, статистики їх результатів, і звичайно – вашою інтуїцією. Отже, чим більше ви любите спорт – тим більше шансів на виграші.

Читайте також: Цікаві факти про букмекерські контори

Крім відомих видів спорту, можна робити ставки на на менш відомі спортивні події, серед яких – собачі перегони, крікет чи мотогонки. Крім того, на сайті можна укладати парі на події, що мають політичний характер, а також взяти участь у вікторинах чи лотереях.

Ще однією перевагою цієї контори є те, що ви можете робити ставки через Інтернет. Це зручно, якщо ви живете в невеликому населенному пункті, в якому букмекерської контори немає.

Правила участі досить прості: потрібно зареєструватися на сайті та внести грошовий депозит, яки ви будете використовувати, роблячи ставки. Варто знати, що діяльність букмекерської контори суворо регламентується законодавством, а сама контора співдіє з дуже багатьма платіжними системами. Тому клієнт може бути впевнений в тому, що його права повністю гарантовано, незважаючи на те, який розмір його виграшу – зовсім невеликий чи дуже значний.

Поповнити рахунок чи вивести (отримати) грошові кошти можна буде будь-яким зручним способом. Серед доступних платіжних систем варто згадати WebМoney, Skrill(Moneybookers), пластикові картки Visa та Mastercard, Neteller, а також Click2Pay і багато інших, перелік яких представлений на сайті. Строки зарахування грошових коштів повністю залежать від метода, вибраного гравцем, однак в більшості випадків вони складають від пари секунд до кількох днів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button