Гумор

Топ-10 кумедних футболок, що піднімають настрій

Розповісти про пристрасті і погляди на життя без єдиного слова допоможуть лупата фальшива лисиця, диснеївська принцеса зі штангою, вічно свіжа піца, прозора кишеня для ґаджетів і інші незвичайні дизайнерські принти. У цьому огляді зібрана десятка піднімають настрій кумедних футболок для принцес, циніків і любителів пограти.

21-11-14-foto-cikavosti500x333-11

Забавні футболки з серії Disney Princess Twerking T-Shirts показують мульгероїнь в новому і вельми несподіваному ракурсі. Бель, Жасмин, Мулан, Аліса і Роуз (Спляча Красуня) щосили займаються фітнесом. Disney Princess Twerking T-Shirt зі спортивними принцесами продаються в зарубіжних інтернет-магазинах за $ 29,20.

21-11-14-foto-cikavosti500x744-10

Забавні футболки з серії Disney Princess Twerking T-Shirts

На футболках для принцес, в тому числі, зовсім юних, спеціалізується і паризька компанія, названа по імені засновниці. До одежинок від Лотті Дотті (Lotty Dotty) додаються фігурки лялечок з тканини, а також предмети гардероба для інтерактивних принтів. Футболки для великих дівчаток коштують $ 50, для маляток — $ 35. Крім них, на сайті виробника представлені і оформлення в ляльковому стилі дамські сумочки.

21-11-14-foto-cikavosti500x375-9

Футболки, що піднімають настрій для принцес різного віку від Lotty Dotty

Тріне Ліндеґаард (Trine Lindegaard) спільно з Елізабет Бюхер (Elisabeth Buecher) придумали дизайн футболок, об’єднуючий батьків і дітей (від року до 5 років). За допомогою Play Shirts батьки можуть грати з дітьми, не піднімаючись з дивана (пляжного покривала та інших горизонтальних поверхонь). В колекції ігрових футболок є малюнки «Місто», «Дім» і «Дорога». Такі ж футболки ви можете замовити і в http://maikoff.com.ua/, компанії, що спеціалізується якісним друком на футболках.

21-11-14-foto-cikavosti500x735-8

Футболка, яка зближує батьків і дітей, із серії Play Shirts від Trine Lindegaard і Elisabeth Buecher

X-Men T-Shirt — футболка, що поєднує риси ретро (красуні в стилі pin-up) і знаменитих коміксів «Люди Ікс». Незвичайне оформлення автори ідеї оцінили в $ 24,88. Єдине, незрозуміло, чому серед всіх жіночих персонажів з команди Іксав’є виробники вибрали вкриту лускою синьошкіру Містик.

21-11-14-foto-cikavosti500x441-7

X-Men T-Shirt — забавна футболка для шанувальників коміксів і стилю pin-up

Ламати стандарти до душі і креативщикам з Headline Shirts (Сан-Франциско). Образ знаменитої «Вітрувіанської людини» від генія Да Вінчі переосмислений з гумором — озброєний рок-гітарою. Da Vinci rock man мешкає на сайті виробника і коштує близько $ 14.

21-11-14-foto-cikavosti500x333-6

Da Vinci rock man — забавна футболка з осучасненим малюнком Да Вінчі від Headline Shirts

Футболки весняного сезону поточного року від Skate Mental розраховані явно не на слабкодухих. Злісні пацюки, кульові поранення, поголений наголо ведмідь і прочищаючий ніс Боб Марлі — далеко не повний список прояви чорного гумору художників. Весь асортимент кумедних, підчас шокуючих футболок можна побачити на сайті виробника. Мінімальний цінник — $ 19,99.

21-11-14-foto-cikavosti500x750-5

Футболки, що піднімають настрій від Skate Mental для любителів чорного гумору

Geeky Christmas T-Shirts від Happy Family — небанальна (але, на жаль, не така тепла) альтернатива в’язаним светрів з традиційними різдвяними візерунками. Правда, сніжинки, зірки і орнамент сильно піксілізовані, а добряка Санту замінюють войовничо налаштовані герої зі старих відео-ігор. Вартість геймерского святкового вбрання — $ 16,90.

21-11-14-foto-cikavosti500x500-4

Geeky Christmas T-Shirts — забавна футболка від Happy Family

Pepperoni Pizza Shirt — апетитна футболка для шанувальників «швидкої їжі». Позбавлена калорій і аромату «піца» обійдеться фанатам головного італійського блюда в $ 39,99. На віртуальних вітринах водяться і футболки з наочним визнанням в любові до гамбургерів.

21-11-14-foto-cikavosti500x746-3

Футболки, що піднімають настрій апетитні для любителів піци і гамбургерів

Забавні футболки від японського бренду inink забезпечені накладними кишеньками для зберігання ґаджетів і інших дрібних предметів, які приємно мати під рукою. Ціна технологичного шати — 4800 йен (близько $ 41).

21-11-14-foto-cikavosti500x750-2

Високотехнологічні футболки від inink

Футболки від Dandyrion прикрашені шкурками фальшивої лисиці і штучного єнота. Дизайнер-виготовлювач переконана, що кольорові аплікації виглядають нічим не гірше натурального хутра. До того ж їх пошив не пов’язаний з насильством і нанесенням шкоди навколишньому середовищу. В інтернет-магазині виробника також чекають своїх гуманних власників еко-светри.

21-11-14-foto-cikavosti500x750-1

Еко-футболки для захисників тварин від Dandyrion

Натхнення: http://www.novate.ru/

Кнопка «Наверх»
Закрыть