Авто

Виробники показали новий п’ятидверний MINI Cooper

Британська марка автомобілів MINI, яка належить німецькому концерну BMW, презентувала п’ятидверну версію легендарного хетчбека Cooper останнього покоління.

Mini-Cooper_new-01_resized

Офіційні продажі новинки на європейському ринку почнуться в жовтні поточного року. П’ятидверний MINI Cooper нового покоління за шириною не відрізняється, від свого трьохдверного «родича», зате він на 161 мм довше (цілих 3982 мм), а довжина колісної бази становить 2567 мм, що на 72 мм більше, ніж у «трьохдверного». Для спеціальних «великих» версій Cooper S і Cooper SD довжина кузова досягає 4005 міліметрів.

Читайте також: Новий Mini Cooper 2013 року

З появою п’ятидверної версії MINI Cooper може позбутися іміджу компактної і маломісткої моделі. Разом з довжиною кузова збільшився і внутрішній простір салону, «п’ятидверка» набагато зручніше для пасажирів високого зросту, так як запас вільного місця для ніг задніх пасажирів збільшився на 72 міліметра, а над головами – на 15 міліметрів. Ширина салону на рівні ліктів у великого хетчбека стала 61 міліметр більше порівняно з трьохдверною версією. Об’єм багажного відсіку вдалося збільшити на 67 літрів (до 278 літрів).

Mini-Cooper_new-523x300_resized

Про технічні характеристики новинки поки нічого не відомо, але передбачається, що «п’ятидверний» отримає всі ті ж силові агрегати, що і класична тридверна версія моделі. Детальна інформація про динамічні характеристики, а також про комплектації і ціни на п’ятидверний хетчбек MINI Cooper з’явиться ближче до дати виходу машини на ринок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button