Гумор

Буйна білка зіпсувала життя валлійському селі

Білка, що збирає горіхи – звичайне явище в приміських районах, де її пухнастий хвіст і пробіжки по деревах стали вже звичним явищем. Але для одного валлійського села ця істота стала втіленням зла.

Пам’ятаєте білку з “Льодовикового періоду”? Ми всі над нею сміялися, а вона взяла і стала реальністю. Тут вже не до сміху.

Жителі села Баклі в Північному Уельсі провели різдвяні канікули, піддаючись терору з боку крихітного чудовиська на прізвисько Смуга. Кажуть, що за два дні білка без приводу напала на 18 осіб і численних домашніх тварин.

Смуга була постійним гостем на задньому дворі Коррін Рейнольдс, яка розповіла місцевим виданням, що білка до недавнього часу поводилася як звичайна білка. Коли вона побачила в Facebook пости про напади місцевих білок на жителів, вона злякалася, подумавши, що це була саме її гостя.

“Я з дому виходити боюся, адже там воно снує туди-сюди», — написав один житель. Інші скаржилися, що білка гналася за ними по вулиці, що її укуси «дуже чутливі», і що деяким навіть потрібно було з’їздити за щепленням від правця.

Коли Смуга нарешті напала на неї, Рейнольдс знала, що це саме та сама білка. «Я в шоці була, але зрозуміла, що повинна зловити білку, перш ніж їй попадеться дитина, — сказала Коррін. – Ці зуби можуть прокусити крихітний пальчик. Я все ще думаю, що у неї були якісь проблеми зі здоров’ям, тому що змінитися таким чином за лічені дні ненормально».

“Вона точно не від голоду так чинила, тому що у мене тут є добре укомплектована годівниця для білок, — продовжила Рейнольдс, — вона знала, що в моєму саду завжди є їжа».

Знаючи, що Смуга в кінцевому підсумку повернеться, Рейнольдс встановив пастку, а потім зателефонував службі контролю тварин, щоб забрати її. На жаль, білку довелося приспати, щоб дотриматися місцевих законів, що забороняють випуск сірих білок назад в дику природу.

Невідомо, чи була Смуга шаленою. За зведеннями регулюючих органів, це захворювання вкрай рідко зустрічається у дрібних гризунів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button