Авто

Hyundai припинив розробку двигунів внутрішнього згоряння

Згідно з інформацією, керівництво виробника розпустило відповідний підрозділ у Дослідницькому центрі Нам’янг, який займався проєктуванням та розробкою традиційних силових установок, передає ukrautoprom.com.ua.

Hyundai має намір зосередити всі свої зусилля на електромобілях, які не потребують двигунів внутрішнього згоряння.

Офіційних коментарів від концерну поки що немає. Проте кажуть, що замовлення вже надіслав співробітникам новий керівник відділу досліджень та розробок Пак Чун Кук, який лише кілька днів тому змінив німця Альберта Бірмана. У листі йдеться, що відділу слід зосередитись на інноваційних розробках, у яких буде використано величезний досвід, накопичений за роки роботи.

Якщо це правда, можна припустити, що Hyundai завершила роботи зі створення нових бензинових та дизельних двигунів. Корейський виробник тепер зосередиться на електричних силових установках із нульовим рівнем викидів. Їм будуть оснащуватися не тільки моделі Hyundai, але й два інші бренди групи – Genesis та Kia.

Наразі корейський бренд має кілька розробок «зелених» технологій, найважливішими з яких є електрифікована модульна архітектура E-GMP, розроблена спільно з Kia, а також кілька версій електродвигунів, які ставляться на серійні версії електричного кросовера Ioniq 5.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button