Фото

Будинок з контейнерів, в якому можна жити при — 42 градусах

Будинок з контейнерів, в якому можна жити при — 42 градусів.

Будинки з контейнерів – не новина. Зазвичай їх встановлюють у країнах з теплим кліматом. Проте один ентузіаст побудував для себе житло з контейнерів, в якому можна легко пережити зиму з морозами до – 42 градусів за Цельсієм.

Будинок з контейнерів.

29-річний канадець Joseph Dupuis побудував самодостатній і енергозберігаючий будинок з трьох контейнерів. У ньому є все, що необхідно для комфортного проживання. Електроенергія в будинку виробляється за рахунок сонячних батарей, розташованих по всій площі даху. До того ж, як зазначає канадець, найбільші рахунки з усіх його щомісячних платежів, приходять за телефонні розмови.

Будинок з контейнерів з пічною системою опалення.

Ті, хто мав справу з контейнерами, розуміють, що влітку в них дуже спекотно, а взимку – навпаки, не зігрітися. Будинок оснащений системами охолодження та опалення. Джозеф стверджує, що споруда витримує найлютіші морози канадської зими до 42 градусів за Цельсієм. По всьому периметру встановлені підлоги з підігрівом (з постійною температурою до 15 градусів) і додатково дров’яна піч.

Будинок з 3-х контейнерів. Інтер’єр.

Джозеф Дюпюї працює в коледжі Joseph Dupuis в Оттаві в якості дослідника в галузі поновлюваних джерел енергії. Свій будинок він також називає великим дослідницьким експериментом, бо, перебуваючи в ньому, він постійно щось змінює, вдосконалює. На даний момент канадець планує додати четвертий контейнер, який буде виконувати функції спальні. Замість залізної стелі він встановить там скляну, щоб можна було милуватися зірками.

Будинок з 3-х контейнерів. Вид зсередини.

Після двох років проживання в будинку з контейнерів Джозеф вирішив виставити його на продаж. Заявлена ним вартість становить 58 000 канадських доларів плюс доставка в будь-яку точку північноамериканського континенту.

Канадський умілець побудував самодостатній будинок з контейнерів.

Джозеф вважає, що потрібно максимально спрощувати свій спосіб життя. Він часто проводить навчальні заходи з проектування простих жител з енергозберігаючими технологіями. На думку канадця не потрібно брати іпотеку, яку доведеться виплачувати мало не півжиття, а цілком реально побудувати для себе просте і недороге житло.

Натхнення: www.novate.ru

Кнопка «Наверх»