Гумор

Бульдога вибрали мером міста в штаті Кентуккі

У місті Реббіт-Хеш штату Кентуккі історичне товариство обрало нового «мера.» На цей раз ним став бульдог Уїлбур Біст, що зібрав рекордну кількість голосів і пожертвувань на адресу адміністрації.

The Rabbit Hash Historical Society

Мера-собаку в місті обирають вже не перший раз. Але в цьому році на заході була рекордна явка, а у кандидата – найбільший відсоток голосів. Ось тільки, схоже, він не сильно радий повноваженням, які звалилися на нього.

Реббіт-Хеш – це відособлена місцевість в штаті Кентуккі. Це означає, що там не може бути власного мера і органів влади. Але, мабуть, жити без мера людям стало нудно і в 1998 році вони вперше влаштували «вибори мера». Кожному пропонувалося проголосувати за собаку-кандидата. При цьому за голос вважався кожен пожертвуваний долар.

Після перших виборів організаторам вдалося зібрати кілька тисяч доларів, які пішли на відновлення церкви. Повноваження кожного «мера» обмежили чотирма роками. Перші дві собаки, однак, не дожили до кінця свого терміну. Зате третій мер – бордер-коллі Люсі Лу – «відсиділа» на посаді цілих два терміни, після чого «пішла у відставку».

Тепер в Реббіт-Хеше обрали нового «мера» – французького бульдога на ім’я Уїлбур. На «виборах» він набрав рекордну кількість голосів-доларів – 13 143. Уїлбур змістив з посади чинного мера Бріннета Полтро – пітбуля, якого врятували жителі поселення і обрали своїм собачим мером в 2017 році. Зібрані гроші, за словами організаторів заходу, підуть на відновлення місцевих історичних будівель.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button