Гумор

Кінець світу знову переноситься – Нібіру запізнюється

Згідно з новими розрахунками, кінець світу через зіткнення Нібіру з Землею відбудеться у травні наступного року, а безпосередньо перед цим вибухне військовий конфлікт із застосуванням ядерної зброї.


Дослідник Планети Х Даніель Менсон стверджує, що Нібіру вже дісталася до внутрішньої частини Сонячної системи і зараз замкнені на орбіті Венери, проте розрахунки, якими експерт поділився в Twitter, показують, що неминуче зіткнення Землі і Нібіру має відбутися в травні майбутнього року.

“Я вважаю, що Земля розминулася з Нібіру, тому що Планета Х зараз знаходиться на орбіті Венери, – заявив пан Менсон. – Нібіру піднімається знизу під кутом 32 градуси. А Земля зараз знаходиться далеко на іншій стороні Сонця. Земля повернеться з тієї ж сторони, що і Нібіру, в травні 2018 року”.

Ці сміливі твердження нібито підтверджуються досить грубими ескізами Сонячної системи і орбіти Землі навколо Сонця. Згідно із записами пана Менсона, Нібіру вже пролетіла повз Меркурій і Сонце по вузькій орбіті і в даний час ховається за Венерою, куди Земля прибуде наприкінці наступної весни.


Але на цьому жахливі перспективи небесного армагедону не закінчуються, так як, за словами дослідника, ще до прибуття Планети Х світ вже буде охоплений полум’ям Третьої світової ядерної війни, початок якої спровокує обвал світових фінансових ринків.

“Ці дві речі мають відбутися до прибуття Нібіру, – стверджує експерт. – По-перше, падіння міжнародної фінансової системи. По-друге, Третя світова термоядерна війна. Все має відбутися до приходу Нібіру”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button