Гумор

Вдарившись головою американець прокинувся віртуозним музикантом

Історія Дерека Амато дуже незвичайна. 27 жовтня 2006 він невдало стрибнув у басейн і вдарився головою. Він отримав сильний струс мозку, а на наступний ранок прокинувшись він раптом зрозумів, що може складати музику і виявилося, що він завдяки випадку став музичним генієм і віртуозно грає на роялі.

Цей дар приніс йому славу, гроші, щасливе життя, адже до того удару головою він втратив всі свої інвестиції в бізнесі, не міг знайти роботу, жебракував і бідував. Сталося все це в Денвері, в американському штаті Колорадо.

Зараз Дереку вже 53 року і з того часу минуло вже 13 років. Після удару головою він за його словами, став «бачити музику».

«Несподівано, як осяяння, моя голова раптом наповнилася музикою, я чітко став бачити чорно-білі квадрати схожі на клавіші рояля і просто записував те, що бачив, так і народжувалася музика», — розповідає він.

Амато, який до того не міг зіграти навіть простеньку мелодію на гітарі, ніколи не вчився музиці, раптом став віртуозним піаністом.

Ось так удар головою… Подібних випадків у всьому світі налічується близько 35. Після травм люди раптом ставали письменниками, музикантами, починали говорити на іноземних мовах або зовсім отримували дар поліглотів.

«Коли я стрибнув у той щасливий басейн то вдарився головою об його дно. Свідомість на секунду померкла, в голові настала дзвінка тиша. Я піднявся на поверхню, виліз на бортик. Мої друзі, щось говорили мені, але я їх не чув. Було таке відчуття, що у мене з вух йде кров, я доторкнувся їх, але крові не було», — згадує Дерек.

«Друзі повезли мене в лікарню, там провели діагностику і повідомили, що я отримав струс мозку і втратив 35% слуху, крім того я частково втратив пам’ять», — каже Амато.

«Чи шкодую я про втрачену частково пам’ять — ні! Я отримав безцінний дар і це зовсім невелика плата за нього», — упевнений Дерек Амато.

«Єдине, чого я справді боюся, так це того, що прокинувшись одного разу вранці виявлю, що втратив свої нові здібності», — говорить він.

Кнопка «Наверх»
Закрыть