Здоров'я

Вчені хочуть, щоб вітамін D додавали в хліб і молоко під час пандемії

На їхню думку, такий підхід допоможе послабити симптоми і знизити число заражень COVID-19

Група вчених закликає уряд Великобританії заохочувати додавання вітаміну D в звичайні продукти, такі як хліб і молоко. На думку дослідників, це допоможе в боротьбі з пандемією.

Незалежний медичний дослідник доктор Ґарет Девіс (Gareth Davies) створив групу вчених, які протягом декількох місяців розглядали вітамін D як засіб профілактики коронавірусу. Зараз, згідно з The Guardian, дослідники закликають британських чиновників вжити заходів.

Ранні роботи Девіса, опубліковані влітку, показували, що отримання достатньої кількості вітаміну D знижує можливість зараження і симптоми в уразливих групах.

Безліч інших досліджень підтверджує висновки Девіса: низький рівень вітаміну D може призвести до більшого ризику зараження COVID-19 або більш серйозних наслідків інфекції. Дослідження, опубліковане в журналі PLOS ONE, показало, що ймовірність смерті від коронавірусу у літніх людей без дефіциту вітаміну знижується приблизно на 50 відсотків.

Минулого тижня іспанські вчені також виявили, що 82 відсотки пацієнтів з COVID-19 з більш ніж 200 госпіталізованих мали низький рівень вітаміну D.

Але справа не тільки в коронавірусу. Дослідження, опубліковане в The Journal of Aging Reserch & Lifestyle, показало, що дефіцит вітаміну D – глобальна проблема, яка може викликати серйозні наслідки для здоров’я, включаючи ослаблення імунної системи, ламкість кісток і м’язову слабкість.

За словами вчених, збагачення звичайних продуктів харчування, на зразок хліба і молока, допоможе побороти його нестачу.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button